AKINSOFT Octoplus
Akınsoft OctoPlus Lisanslama İşlemi

Lisanslama işlemi için OctoPlus6 programınızı çalıştırınız. Şifrenizi yazıp giriş yaptıktan sonra üstteki ”Yardım” menüsüne tıkladığınızda açılan menüden “Lisans, Upgrade ve Kullanıcı Arttırma İşlemleri” seçeneğine tıklayınız.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra karşınıza alttaki gibi bir pencere gelecektir. Bu pencerede “Aktivasyon işlemini daha önce yaptım.Lisanslama işlemi yapmak istiyorum” seçeneğini seçiniz.

Gelen pencerede “Karşılık Şifre” kısmında DEMO yazısını görüyor iseniz online lisans işlemi yapmanız gerekmektedir. Burada sağ alt kısımda bulunan “Online Lisans” butonuna tıklayınız.

Karşımıza gelen pencerede “Lisans Kartım Var” kutusunu işaretleyiniz. Lisans Belgenizin üzerindeki “Lisans Kart Numarası” ve “Güvenlik Kodu”nu ilgili kutulara giriniz. Sonra “Lisans Bilgilerini Al” butonuna tıkladığımızda alt kısma lisans bilgileriniz gelecektir.

İşlemleri gerçekleştirdikten sonra “Lisansla” butonuna tıklayınız. “Şu andaki makina kodu ile sistemde kayıtlı makina kodu farklı devam etmek istiyor musunuz?” şeklinde bir ileti ekrana çıkarsa “Evet” butonuna tıklayınız.
Lisanslama işlemi esnasında bir hata mesajı ile karşılaşırsanız 444 40 80 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

No comments so far!
You must be logged in to post a comment.
Whatsapp Yaz
1
Merhaba Size Yardım edebilir miyim?
Merhaba
Akınsoft OctoPlus Lisanslama İşlemi ile ilgili Size Yardımcı Olabilir miyim?