E-Reçete Programı
E İmza Giriş
E İmza Giriş

E İmza

Bu Yazımızda E İmza Konusunda Sık Sorulan Soruları Cevaplıyoruz.

Elektronik İmza Nedir ?

Elektronik imza, elektronik ortamdaki belgeye eklenen ve kimlik doğrulama amacı ile kullanılan bir veridir. Ayrıca elektronik imza ıslak imza gibi geçerliliğini sağlamaktadır.

Elektronik imza vatandaşlara akıllı kart üzerinde ulaştırılmaktadır. Bu şekilde imza kartını standart bir akıllı kart okuyucusuna takarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Elektronik İmza Nasıl Alınır ?

Sertifika dağıtmaya yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından, dağıtılan sertifikalar kullanılarak imzalama işlemi yapılır.

Elektronik imza, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından onaylı Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcılar tarafından sunulmuş olan bir hizmettir.

Rekabet Gücünüz Sâye

Temelde rekabet bir yarıştır ve sektörümüzün siz değerli oyuncuları büyük bir yarışın eşiğindesiniz. Önünüzdeki bu yarışta doğru yönlendirmeyi, kaynak dağılımını, yenilik ve teknolojik gelişme ile birlikte uyum ve kontrolü sağlayan araçlara ihtiyaç duyacaksınız.

Artık Her Çalışanınızın bir Danışmanı Var

Dünya standartlarının üzerinde içerik ve uygulama modellerine sahip Sâye, profesyonellerinizin ve kadronuzun en güvenilir danışmanı olacaktır. Tehlike sınıflarına göre ayrılmış her sektördeki işletmenin görev ve uygulamalarını size adım adım belirterek sunduğu çözümlerle çalışanlarınızı sonuca ulaştıracak bir işleyişe sahiptir.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 392 02 22

E-posta : [email protected]

Detaylı İletişim İçin Tıklayınız

No comments so far!
You must be logged in to post a comment.
Whatsapp Yaz
1
Merhaba Size Yardım edebilir miyim?
Merhaba
E İmza Giriş ile ilgili Size Yardımcı Olabilir miyim?