Diğer Hizmetlerimiz
Elpa Servis NET BİLİŞİM SEO-Optimizasyon Hizmeti İle Fark Yaratıyor!
Elpa Servis NET BİLİŞİM SEO-Optimizasyon Hizmeti İle Fark Yaratıyor!

Elpa Servis NET BİLİŞİM SEO-Optimizasyon Hizmeti İle Fark Yaratıyor!

Elpa Servis NET BİLİŞİM Profesyonel SEO-Optimizasyon Hizmetlerimizle Her Geçen Gün Büyümeye Devam Ediyor.

Hakkında

Elpa Servis  olarak 2007 yılından itibaran bu güne İstanbul’ da profesyonel ve saygın ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 11  yıllık sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyarız. Kurulduğu günden itibaren Mobil Cihaz Servisi konusunda uzman kadroya sahip, donanımlı bir firmayız. Firmamızın kuruluş amacı İphoneSamsungSony, LG, Asus, HTC, Huawei, General Mobile, Nokia  gibi marka değeri yüksek, ileri teknolojili ürünlerde, Özel Teknik Servis hizmetlerinin yürütülmesidir.

Deneyimli Mühendis ve Tekniker kadromuz ile İstanbul merkezli olarak tüm Türkiye illerine hizmeti vermekteyiz.

Uygun fiyatlarımızın yanı sıra , verdiğimiz hizmetlerde daima en iyiyi sunmayı ilke edindik ve orjinal yedek parça kullanarak hizmet kalitemizden ödün vermiyoruz.

Biliyoruz ki, servis hizmetlerinde en önemli konu “Müşteri memnuniyetini her zaman , herşeyin üstünde tutmak” ve biz bunu titizlikle yapıyoruz. İlkemiz, daima en iyi kalite , koşulsuz müşteri memnuniyeti ve rekabetçi düşük fiyatlardır.

Cihazınız mı arızalandı?

Elpa Servis, müşterilerinin ihtiyacı olan fonksiyonel elektronik cihazlarının satış sonrası hak ettikleri kaliteli hizmeti, yüksek sorumluluk duygusuyla vermektedir. Elpa Servis müşterilerine teknolojinin sağladığı en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteği ile birinci sınıf teknik servis hizmetini sağlamaktadır, uluslararası deneyim, hızlı servis ve kaliteli hizmet anlayışıyla; İphone, Samsung, Sony, LG, Asus, HTC, Huawei, General Mobile, Nokia cihazların Özel Servis Merkezi olarak hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 493 90 35

E-posta :  [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

No comments so far!
You must be logged in to post a comment.
Whatsapp Yaz
1
Merhaba Size Yardım edebilir miyim?
Merhaba
Elpa Servis NET BİLİŞİM SEO-Optimizasyon Hizmeti İle Fark Yaratıyor! ile ilgili Size Yardımcı Olabilir miyim?