Bayilerimiz
İzmit Akınsoft Yıl Devri

Belki bu makalemize ulaşana kadar; İzmit Akınsoft Yıl Devri, İzmir Yıl Sonu Devir, Akınsoft Yıl Devri, Akınsoft 2023 Devri, Akınsoft Yıl Sonu Devir İşlemi, akınsoft octoplus yıl sonu devri, AKINSOFT Devir İşlemleri, AKINSOFT Yıl Sonu Devir İşlemleri, WOLVOX 8 ERP Programı 2023 Yılı Devir İşlemleri gibi bir çok arama yaptınız. Ama Bu makalemiz ile Bu sorunu aşağıdaki adımları izleyerek aşabilirsiniz.
YIL SONU DEVİRDE YAPILAN İŞLEMLER

    •  Programın yedeklenmesi

 

    • Programın son sürümünün güncellenmesi

 

    • Programın yeni yıla devir işlemleri

 

    • Programın veri tabanı bakımı

Devir işlemi için programınızın sürümünün güncel olması gerekmektedir. Eğer eski bir versiyon kullanıyorsanız; kullanmakta olduğunuz programı güncellemeniz gerekmektedir.
Devir yapılmadan önce mutlak suretle YEDEKLEME yapılmalıdır
İzmit Akınsoft Yıl Devri Bayisi olarak; profesyonel kadromuz ile programınızı yeni çalışma yılına sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde devrediyoruz. Program bakımınızı ve güncellemelerinizi yapıyoruz. Sağlıklı bir devir için daima hizmetinizdeyiz…

+90 216 494 26 96

enTİCARİ Nedir? Normal ERP Yazılımları Arasındaki Farklar Neler?

Küçük bir sohbet fikriydi başlarda, ancak üzerine düşünüldükçe büyüyen büyüdükçe gelişen bir şirket oldu.

İlk olarak, 17 Yıllık yazılım tecrübesini bir üründe sunmayı planlayan ekibimiz gittikçe büyüyen bir ürün gamına sahip olduğunu gördü. Her geçen gün  daha da büyüyen bir yazılımın büyüyüşüne şahit oluyorsunuz.

Şuan sektörde hizmet veren yaşı çift basamaklı bir çok yazılım şirketinin ürününün üzerine bir, hatta bir kaç gömlek daha üstün  bir yazılım haline gelen enTİCARİ  planlarını her geçen gün genişletiyor ve yakaladığı ivme ile yoluna devam ediyor. 

No comments so far!
You must be logged in to post a comment.
Whatsapp Yaz
1
Merhaba Size Yardım edebilir miyim?
Merhaba
İzmit Akınsoft Yıl Devri ile ilgili Size Yardımcı Olabilir miyim?