Diğer Hizmetlerimiz
Profesyonel SEO Hizmetlerimizle Büyümeye Devam Eden TUZLA SU JETİ

TUZLA SU JETİ  ile yapılan Danışmanlık ve Marka Geliştirme Sözleşmemiz dahilinde yeni reklam kampanyaları ve alt yapı çalışmalarına devam ederken her geçen gün yeni bir adım atmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Piyasada bulunan standart kuru kumlama makineleri hava ile püskürtme yöntemi ile çalışmakta olduğundan toz ortamı yaratmakta böylece çevre ve havaya oldukça zarar vermektedir.Ayrıca standart kumlamada kıvılcım oluştuğu için rafineri,tanker,kimyasal ve akaryakıt depolama ve taşıma tankerlerinde yangın ve patlama riski oluşturur. Sulu Kumlama sayesinde tozsuz kumlama imkanı sağlanabilmektedir. Sulu kumlama makinesi prensip olarak yüksek basınçlı bir kompresör ile hızlandırılan hava – kum taneciklerinin su ile birlikte temizlenecek yüzeye püskürtülmesi olarak belirtilebilir.Piyasada bulunan sulu kumlama makineleri; basınçlı kazan içindeki aşındırıcı kazanın altından geçen hortuma akıtılır. Kompresörden gelen basınçlı hava ile karışarak nozula ulaşır.Nozulun ucuna bağlanan su ile birlikte tozumaması için yüzeye püskürtülür.Bu tarzdaki sistemlerde su aşındırıcı olarak kullanılan malzemenin hızını keser.Dolayısıyla aşındırma verimi kuru kumlamaya nazaran yarı yarıya düşmekte ve tercih edilmemektedir. Tuzla Su Jeti  Amerikan Patentli Sulu Kumlama Makinelerini Türkiye Sanayiine kazandırmaktadır.

cimento-beton-harc-temizligi-300x265

TUZLA SU JETİ , Su jeti kesim işlemlerinde kanıtlanmış performansı ve güvenliği ile işletme ve bakım kolaylığı sağlamaktadır. TUZLA SU JETİ  ile kesilen materyallerin yüzey kaliteleri ve kesim hızları su jeti teknolojisi ile ilgili olan ve olmayan herkesin mutlak beğenisini kazanmıştır

Tuzla Su Jeti Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz…

Tags:
No comments so far!
You must be logged in to post a comment.
Whatsapp Yaz
1
Merhaba Size Yardım edebilir miyim?
Merhaba
Profesyonel SEO Hizmetlerimizle Büyümeye Devam Eden TUZLA SU JETİ ile ilgili Size Yardımcı Olabilir miyim?