Genel
NET BİLİŞİM Yeni Projesi Enyemek.com’u Sunuyor

logo-buyuk-pacman

NET BİLİŞİM olarak yeni projemiz olan Enyemek.com’u siz değerli takipçilerimize sunuyoruz.

Enyemek, yüzlerce yemekten istediğinizi anında online sipariş edebileceğiniz, siparişlerinizi en doğru, en hızlı ve en kolay şekilde alan, ilgili restorana eksiksiz ve anında ileten, şimdilik İzmir ilimizle sınırladığımız bir servisimizdir. Siparişinizi Enyemek.com ‘dan verin, jet hızıyla elinize gelsin.

Enyemek.com ülkemizdeki paket servis anlayışına çok daha verimli ve hızlı bir alternatif getirmeyi hedeflemektedir. Misyonu; öncelikle İzmir’deki, daha sonra ise Türkiye’deki tüm internet kullanıcılarına ve ilgili tüm restoranlara, internetten yemek siparişi verebilme ve alabilme olanağı sağlamaktır.

Enyemek internet teknolojilerindeki bütün yenilikleri takip ederek; günlük hayatımızda son derece ciddi bir sorun olan  ‘Acaba ne yesek?’,  ‘Pizzacının telefonu kaçtı?’,  ‘Telefondan sipariş verelim ama diyet kola yerine normal kola geliyor’,  ‘Menü olsaydı da neler yiyebileceğimizi görseydik’,  ‘Acaba o buraya paket servis yapıyor mu?’ gibi yüzlerce probleme son derece radikal çözümler sunuyor. Ayrıca, blogumuzdan ev hanımlarının veya yemek yapmaya ilgi duyanların yararlanabileceği müthiş yemek tariflerine ulaşabilirsiniz.

Girişimimiz sayesinde yemek çilesi çile olmaktan çıkıp tamamıyla interaktif bir ortamda teknolojinin tüm imkanları ile desteklenerek hata payı sıfıra düşmüş bir tutku halini alıyor. Verilen bir siparişin en kısa zamanda ve en doğru şekilde kullanıcıya ulaştırılmasını bir hedef değil, bir zorunluluk olarak belirledik.

Günlük hayatımızın çok önemli bir sorununa, çok daha verimli bir alternatif getirmeyi amaçlayan Enyemek.com yepyeni hizmetlerle sizlerle tanışıyor. Tek yapmanız gereken sitemize girip paket servis yapan restoranlardan damak tadınıza en uygun olan yemeği seçmeniz. Bakalım Enyemek kendisini nasıl anlatıyor;

“Küçük bir sohbet fikriydi başlarda, ancak üzerine düşünüldükçe büyüyen büyüdükçe gelişen bir şirket oldu.

İlk olarak her Türk’ün aksine Türkiye’de yaşayanları değil gurbetçi vatandaşlarımızı sevindirme çabasına koyuldu. Sonra sonra ilerledi yol aldı baktı ki kapağına sığamıyor bir heyecanla düştü yollara geldi Güzel İzmir’ imize kadar.

Önce, yaşamı seven yemeyi bilen ege halkını sevindirme çabasına koyuldu. Yepyeni  özellikler kuşandı, yepyeni kolaylıklar edindi. Ve şimdi sizlerle paylaşıyor.

Hem esnafımızın hem halkımızın dostu olmak için burada.”

Tags:
No comments so far!
You must be logged in to post a comment.
Whatsapp Yaz
1
Merhaba Size Yardım edebilir miyim?
Merhaba
NET BİLİŞİM Yeni Projesi Enyemek.com’u Sunuyor ile ilgili Size Yardımcı Olabilir miyim?