Genel
Sini Börek’de Enyemek’i Seçti

Sini Börek ve Baklava  BornovaEnyemek‘i seçti.

1940’da gıda sektörüne şekercilikle girmiş olan aile, 1955’de pastane işletmeciliğine geçmiş, Manisa’da Manolya Pastanesi adıyla açılan pastaneyi 1960 senesinde İstanbul’a nakletmiş ve 1999   senesine kadar İstanbul’un çeşitli semtlerinde   farklı isimlerle pastane işletmeciliğine devam etmiştir. Pastacılık ve unlu gıdalar sektöründe hizmet veren şirket kurucusu Ali Ufuk Yücel, aynı sektörde işletmecilik yapan Derya Ataman Koçlar ile tecrübe ve güç birliği yapmış, beraberce ”SİNİ EV BÖREĞİ VE BAKLAVA  ”adıyla marka oluşturmuş, “İSTER 1 TEPSİ, İSTER 100 TEPSİ” sloganıyla firmayı bugünlere taşımışlardır.

İzmir’in güzide semtlerinden Bornova’da bulunan Sini Börek ve  Baklava  paket servis anlayışına verimli ve hızlı bir alternatif getirmeyi hedeflemiş ve bu sebeple Enyemek.com ‘u tercih etmiştir.  Sini Börek,   Enyemek.com ‘dan  sipariş ettiğiniz sıcak ve lezzetli poğaçaları, bol şerbetli tatlıları, annelerinizin elinden çıkmış gibi olan sarmalarla İzmir halkının damağına tat katacak lezzetleri sizlerle buluşturuyor.

Geçmişten günümüze Türk Mutfağı’nda önemli bir yere sahip olan hamur işleri ve tatlılar ; çay sohbetlerinde, annelerimizin altın günlerinde ve özellikle bayram ziyaretlerinde anneannelerimizin mutfağından çıkarak o güzel sofralarda yerini almıştır.   Sini Börek ve Baklava size bu eşsiz lezzetleri aratmayacak hizmeti sunmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken Sini Börek için hazırladığımız  Siniborekbornova.com  ‘a girip oradan damak tadınıza en uygun lezzeti seçmeniz.

No comments so far!
You must be logged in to post a comment.
Whatsapp Yaz
1
Merhaba Size Yardım edebilir miyim?
Merhaba
Sini Börek’de Enyemek’i Seçti ile ilgili Size Yardımcı Olabilir miyim?